Płynie Wisła, płynie…

 

Sierpień już za nami. Kolejny wakacyjny miesiąc się skończył. I tak jak w przypadku poprzedniego, nie mogliśmy narzekać na brak pogody. Dobre warunki Chillli oczywiście wykorzystało na maksa! Rzecz jasna obowiązywały dwa motywy przewodnie: integracja i sport. W związku z brakiem treningów siatkówki w okresie letnim, musieliśmy sobie radzić. Oczywiście najprostszym i najlepszym sposobem była plażówka. Odwiedzaliśmy naszą stałą miejscówkę tak często jak tylko czas pozwalał. Z tęsknoty za twardym podłożem nawet tartan okazał się naszym przyjaznym boiskiem.

 

Lato 2015 z pewnością przejdzie do historii pod znakiem „namiot”. Tak owocny sezon trzeba było zakończyć z przytupem. Wakacje Chillli w Wiśle. Przedłużony, ostatni weekend wakacji, 3 dni i 3 noce pod namiotami. Liczną grupą świętowaliśmy przy grillu lekko zakrapiając smutek pożegnania lata. Tamtejsze boisko plażówki również zostało sprawdzone. Kto wie, może w przyszłym roku ruszymy gdzieś dalej.

 

Płynie, Wisła płynie… a z nią czas. Wakacje dobiegły końca, lato powoli odchodzi więc i my powoli ruszamy w nowy sezon. Czas najwyższy na odbudowanie formy przed zbliżającymi się nowymi wyzwaniami, turniejami, jak i nowym pomysłem, który ruszył z powodzeniem. Za nami pierwsze zajęcia grupy Chillli Taniec. Na ten temat szukajcie informacji w odrębnej zakładce, a na zajęcia serdecznie zapraszamy! Z pewnością takie treningi umilą czas oczekiwania na zbliżające się wielkimi krokami kolejne urodziny Chillli, o czym w odpowiednim czasie poinformujemy.

Do zobaczenia!