WrocLove Cup 2015

 

W tym roku po raz pierwszy w Polsce odbyły się 2 turnieje tenisa ziemnego GLTA. Wszystko za sprawą nowego eventu, zwanego WrocLove Cup 2015. Barwy Chillli reprezentowało dwóch zawodników, Michał i Darek, którzy byli tylko małą częścią silnej reprezentacji województwa śląskiego. Dyrektorzy turnieju, Rafał i Adam, dołożyli wszelkich starań, aby turniej mocno zaznaczył swoją pozycję w terminarzu rozgrywek. Luksusowy ośrodek tenisowy (korty z nawierzchnią typu hard), hotel ze SPA & Wellness, największe puchary dla zwycięzców w całym cyklu oraz przyjazna atmosfera sportowej rywalizacji to niewątpliwie mocne strony turnieju. Rywalizacja była bardzo wyrównana.

Godne zauważenia są wyniki Polaków. Na poziomie B zwycięzcą okazał się Bartek z Chorzowa, a na poziomie A, zarówno w singlu, jak i w deblu zwyciężył Filip z Poznania. Turniej pocieszenia na poziomie A wygrał Darek, który w decydującym starciu pokonał Michała 7/6 3/6 10/6. Jak widać po wyniku bratobójczy pojedynek Chilllijek był bardzo wyrównany. Darek wziął udany rewanż za finał turnieju Chilllli Tennis Open 2015. Cieszymy się również, iż finaliści CTO 2015 poziomu Open, mieli ponowną okazję do starcia w finałowym pojedynku. Tym razem srogi rewanż nad Isbianem z Holandii wziął Cheicky reprezentujący Niemcy. Wynik pojedynku to 6/1 6/3. Więcej wyników z turnieju na stronie: https://glta.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx?id=A79A8F7F-0E61-4B48-9207-B62EA32412DE

Nie sposób ukryć, że bardzo się cieszymy z zaangażowania naszych kolegów, które zaowocowało drugim turniejem GLTA w Polsce. Trzymamy kciuki za chłopaków, za następny rok, który na pewno przyniesie jeszcze większy sukces poparty liczbą uczestników. Do zobaczenia!